Успех и в "Математика без граници"

МОМИЧЕТА СЪС СРЕБЪРНИ СЪРЦА

НА ПЪРВО МЯСТО

Отново в класацията

ТЕ ПРЕДСТАВИХА ДОСТОЙНО НАШЕТО УЧИЛИЩЕ

СЪБИТИЯ И ПРОЯВИ ЗА ВЕЛИКДЕН

Изложба на Великденски яйца
Изложба на кръжока по Изобразително изкуство в начален етап
Общоучилищна Великденска изложба
Да спасим добротата

Ден на отворените врати в Окръжен съд - Разград

3-ти март

успехи на нашите ученици

Турнир "Обрешков" 2017 - резултати

Областен кръг на Олимпиадата по география и икономика 2017 - резултати


Областен кръг на Олимпиадата по Български език и литература 2017 резултати 7-ми, 11-ти и 12-ти клас / 5-ти, 6-ти, 8-ми, 9-ти и 10-ти клас

Областен кръг на Олимпиадата по математика 2017 - резултати

Общински кръг на Олимпиадата по МАТЕМАТИКА 17.12.2016 г. - класирани участници

Математическо състезание "Иван Салабашев" 2016 - резултати

Коледно математическо състезание 2016 - резултати

Баба Марта в училището

Добрата постъпка

Не на агресията

ПИСМО ДО ДЯДО КОЛЕДА



Състезание на СБНУ „Аз, природата и светът” 2015 - резултати

Коледно математическо състезание 2015 - резултати и класиране

НАШЕТО УЧАСТИЕ В XXIV МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР "ИВАН САЛАБАШЕВ" - 05.12.2015 г.

Софийско математическо състезание - резултати и награди

Снимки

С ОТЛИЧИЕ ЗА РОДОЛЮБИЕ

Национален конкурс „Пусть всегда будет солнце“ за руска поезия, песен и танци

Великденско математическо състезание

- Димана Йорданова Мирчева - 7 клас - I място
- Симона Дианова Тодорова - 6 клас - I място
- Аркан Ахмедов Ахмедов - 6 клас - II място
- Виктория Валентинова Петрова - 6 клас - III място
- Зорница Христова Панова - 3 клас - I място
- Кристина Стефанова Стоянова - 2 клас - I място

Математически турнир "Обрешков"

- Димана Йорданова Мирчева - 7 клас - II място

Коледно математическо състезание

- Ирина Станимирова Иванова - 5 клас - I място
- Петър Йорданов Петров - 5 клас - I място
- Антон Светославов Лазаров - 2 клас - II място
- Симона Дианова Тодорова - 6 клас - II място
- Димана Йорданова Мирчева - 7 клас - II място
- Аркан Ахмедов Ахмедов - 6 клас - III място

Математически турнир "Иван Салабашев"

- Димана Йорданова Мирчева - 7 клас - II място
- Кристина Стефанова Стоянова - 2 клас - II място
- Теодора Мариянова Тодорова - 2 клас - II място
- Петър Йорданов Петров - 5 клас - III място
- Марин Петров Петров - 3 клас - III място
- Мира Радостинова Райчева - 2 клас - III място
- Юлиана Тодорова Григорова - 2 клас - III място
- Марин Петров Петров - 3 клас - III място

Крос "Освобождение"

- Мерт Ибрахимов - 8 клас - II място, сребърен медал
- Мариета Росенова - 6 клас - III място, бронзов медал

Общинско състезание "Лъвски скок"

- Ния Боянова - 6 клас - I място, златен медал
- Стоян Младенов - 7 клас - I място, златен медал
- Томи Николаев - 6 клас - III място, бронзов медал

Футболен турнир "В памет на Апостола"

- Училищен футболен отбор - 3 клас - I място, златен медал

УСПЕХИТЕ НА НАШИТЕ УЧЕНИЦИ

през 2013 - 2014 година

 

Петър Йорданов Петров от 4а клас - класиран за участие в националната олимпиада "Знам и мога"


» Областен кръг на олимпиада по МАТЕМАТИКА.

1.Симона Дианова - 4а клас - I място
2.Виктория Петрова - 4б клас - III място
3.Джан Четин - 4а клас - III място


» Областен кръг на олимпиада по ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ.

Даяна Вълчева - 5б клас - I място


» Областен кръг на олимпиада по БЪЛГАРСКИ ЕЗИК.

1.Полина Иванова - 5а клас - I място
2.Даяна Вълчева - 5б клас - II място


» Областен кръг на олимпиада по ГЕОГРАФИЯ.

Стоян Димитров - 5б клас - III място

» Великденско математическо състезание

1.Никол Ганева - 7а клас - I място
2.Десислава Евгениева - 7б клас - II място
3.Виктория Петрова - 4б клас - II място
4.Димана Мирчева - 5б клас - III място
5.Кристина Миленова - 4б клас - III място
6.Хасан Селим - 1а клас - III място

» Участници в спортен многобой - "Живот без дрога"" класирани на първо място

1.Доротея Миленова - 7а клас
2.Никол Ганева - 7а клас
3.Радост Папазова - 7б клас
4.Емил Досев - 7б клас
5.Румен Дамянов - 7б клас
6.Цанко Йорданов - 7б клас

» Участници класирани на второ място в общинските състезания от Ученически игри - 2013 по лека атлетика - 19.04.2013 г.

1.Радост Димитрова Папазова - 7б клас
2.Рая Светлинова Вълчева - 7а клас
3.Райме Гюнер Бехчет - 5а клас
4.Димана Йорданова Мирчева - 5б клас
5.Петя Цветанова Иванова - 6б клас
6.Елена Диянова Димитрова - 6в клас
7.Хюлия Рейханова Билялова - 6б клас
8.Мария Руменова Александрова - 6б клас

 

УСПЕХИТЕ НА НАШИТЕ УЧЕНИЦИ ОТ МИНАЛИ ГОДИНИ

 

» Отбор Млад огнеборец" класиран на първо място в общинско състезание XIII-ти районни състезания на МПО "Млад огнеборец", проведено на 10.05.2012г.
1.Тома Денев - VIа клас
2.Пламен Тотев - VIIа клас
3.Петромир Петров - VIIв клас
4.Цветомир Русев - VIIг клас
5.Йордан Митков - VIII клас
6.Радослав Диянов - VIIа клас
7.Павел Станчев - VIIа клас
8.Цанко Георгиев - VIIг клас
9.Виктор Райков - VIII клас
10.Елена Диянова - Vв клас
Треньор:Цветан Цанев


» Ученици взели участие в национален ученически конкурс "Балканската война 1912-1913г. война освободителна" - наградени на областен кръг.
1.Виктория Симеонова - VIIв - I място за реферат
2.Павлета Маркова - VIIв - I място за стихотворение
3.Даниела Генчева - VIа - I място за рисунка
4.Лия Атанасова - VIа - III място за рисунка
5.Искрена Петкова - Vб - III място за стихотворение
Ръководители на отбора: Таня Борисова и Нели Стоянова


» Национално състезание по математика - Шумен, отборно класиране -
8 място 12.05.2012г.
Индивидуално класиране:
Радмил Райчев - VIIг - III място
Цветелина Минкова - VIIв - XI място
Учител: Красимира Русева


» Училището е удостоено сред всички градски училища с първо място от пролетното почистване. Наградата е 400лв


» Отлично представили се на Финално национално състезание - I-IVклас
Димитър Найденов - Iб клац
Велизара Шопова - Iг клас
Константин Каменов - Iг клас
Радина Косева - Iг клас
Лили Тонева - IIа клас
Кристияна Ненова - IIв клас
Ана-Мария Радушева - IIIа клас
Симона Диянова - IIIа клас
Симона Якимова - IIIа клас
Мариета Росенова - IIIб клас
Аркан Ахмедов - IIIб клас
Виктория Петрова - IIIб клас
Зорница Миленова - IIIв клас
Леда Миленова - IIIв клас

» Човешката трагедия в Хаити пробуди съчувствие и добрина сред нас, ученици и учители. Само за двадесет дена организирахме благотворителна акция и успяхме, за наша радост, да помогнем от сърце на страдащите деца. Подадената в труден момент ръка е знак на благородство и драгоценност.

» Уважаеми седмокласници,
Поздравявам Ви с отличните резултати на националните състезания по български език и литература и математика. Желая Ви още успехи в предстоящите състезания и конкурси.


Вярвам, че вие сте най-добрите!!!
Николета Радева
Директор


 

» Аз съм Лора на 13 години.
Ученичка съм в VII'б' клас в най-хубавото
училище в Разград - ОУ "Никола Икономов". Свиря на пиано от петгодишна. Лауреат съм на музикални конкурси в Пловдив-2008/2009; Белград - 2009 и концертирах
в Дания - 2009. Обичам да пея и да се забавлявам с приятели.

 

 

 

» Поздравление към нашите лекоатлети, спечелили градския крос "Златна есен"
на 22.10.2009г.

Цанко Калоянов III клас - златен медал Селим Мухаремов VII клас - златен медал Руслан Николаев V клас - сребърен медал Йоанна Атанасова V клас - сребрен медал

 

 

» След Русия, Кипър и Турция нашите танцьори с художествен ръководител Живко Жечев, се представиха блестящо на Международния фолклорен фестивал "Турда - фест" в Румъния от 24 до 28 септември.На този престижен фестивал учениците се представиха с две програми по 25 минути, в рамките на три изнесени концерта.


 

» През месец август в гр. Силистра
се проведе Държавно първенство по стрелба
с лък, на което Валери Иванов Червенски
от VI "в" клас се класира на първо място,
а съученикът му Любомир Младенов Лазаров
на второ.

 

 

ОТНОВО НАГРАДА ЗА КРИСТИНА КРАЙШНИКОВА


» През месец юли Кристина Крайшникова,завршила отлично VI клас, спечели голямата награда в Националния конкурс - викторина, посветен на 24-я поход "По стъпките на Таньо войвода". В конкурса участваха 840 ученици от всички области на България, разпределени в две възрастови групи - от I до VIII клас и от IX до XII клас. Те работеха по разделите: есе, стихотворение, рисунка и мултимедиен продукт.

Кристина получи Голямата награда за есе и 70 лева парична премия. Това радва и нашата училищна общност, и разградчани.

Поздравявайки семейството и, пожелаваме на Кристина нови успехи
по стъпките на израстването.