ПРИЕМ 1-ви КЛАС 2016-2017 УЧЕБНА ГОДИНА

 

ДНИ НА ИНФОРМИРАНОСТ

( общи срещи, темататични срещи, педагогически консултации )

 

» с класните ръководители - по график
» с други учители - всеки последен вторник на месеца от 17:00 до 18:00 часа
» с педагогически съветник - всеки ден от 08:00 до 14:00 часа
» с учители - индивидуални консултации - по заявки подадени от класен ръководител
» с директор и помoщник директори - всеки ден от 09:00 до 13:00 часа и
от 14:00 до 16:00 часа

ЗА КОНТАКТИ:

тел: 084 / 62-35-14
GSM: 0878 99 46 49
e-mail: ikonomov_rz@abv.bg

 

 

ОТЛИЧЕНИ УЧЕНИЦИ

2012-2013г.

 

НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР
"ОГНЕБОРЦИ" - Ловеч

› Тома Тончев - VIІ клас
› Илиян Ботев - VI клас
› Георги Росенов - VI клас

› Цанко Йорданов- VII клас
› Кристина Людмилова - VIIІ клас
› Елена Димитрова - VI клас
› Мерт Мустафов - VI клас
› Исмаил Айдън - VI клас
› Лъчезар Герасимов - VI клас

 

2012-2013г.

 

УЧАСТНИЦИ В ПРОЕКТ "НЕЛЛИ" - "Учене през целия живот"

› Симона Тодорова - VI клас
› Преслава Стоянова - IV клас
› Ниляй Ахмед - VI клас

› Кристияна Пенкова - VI клас
› Елина Енчева - VI клас
› Александра Цонева - VI клас
› Лъчезаара Илиянова - VI клас
› Даниела Генчева - VIІ клас
› Рая Велчева - VIІ клас
› Лия Атанасоав - VIІ клас
› Кристияна Пенкова - VI клас
› Доротея Иванова - VIІ клас
› Никола Петров - VIІ клас
› Владислав Иванов - VIІ клас
› Айча Бюлент - I клас
› Бурчин Али - I клас
› Роксана Росенова- I клас
› Гюрай Сейчинов - I клас
› Селен Ахмед - I клас
› Мартин Тотев - I клас
› Мариета Росенова - ІV клас
› Виктория Петрова - ІV клас
› Сертан Абтулов - ІV клас
› Ния Боянова - ІV клас
› Леда Маркова - ІV клас
› Синем Исмет - ІV клас
› Георги Георгиев - ІV клас
› Весиле Сюлейманова - VI клас
› Петя Иванова - VІ клас

 

МАТЕМАТИЧЕСКИ
ТУРНИР
"НИКОЛА ИКОНОМОВ"

› Айча Бюлент- I клас
› Калин Стоянов- I клас
› Ивайла Банкова- I клас
› Преслава Христова- I клас
› Полина Цонева- I клас
› Мелани Великова- I клас
› Селин Караали- I клас
› Росен Коцев- ІI клас - І място
› Михаел Димитров- ІI клас - ІІ място
› Емине Азмиева- ІI клас - ІІІ място
› Габриела Димитрова- ІI клас - ІІІ място
› Димитър Димитров- ІI клас - ІІІ място
› Пламен Петров- ІIІ клас
› Кристиан Колев- ІIІ клас
› Йоан Трифонов- ІIІ клас
› Мариета Иванова- ІV клас - І място
› Ния Петрова- ІV клас - ІІ място
› Симона Тодорова- ІV клас - ІІІ място
› Димана Мирчева- V клас - І място
› Венцислава Петкова- V клас - ІІ място
› Пресианна Ангелова- V клас - ІІ място
› Манол Георгиев- V клас - ІІ място

 

ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС
"Обичам те, български език, звук сладък, най-мил в звуковете"

› Симона Тодорова - ІV клас, стихотворение
› Цветелина Григорова - ІІІ клас, стихотворение
› Жулияна Пламенова - ІV клас, стихотворение
› Ана-Мария Радушева - ІV клас, съчинение
› Радосвета Лютачки - ІІІ клас, съчинение
› Петър Димитров - ІІІ клас, съчинение
› Искрена Пламенова - V клас, стихотворение, І място
› Даяна Николова - VІІ клас, стихотворение, ІІ място
› Силвена Миленова -V клас, стихотворение, ІІІ място
› Венцеслава Петкова - V клас, съчинение, І място
› Преслава Стоянова - VІ клас, съчинение, ІІ място
› Десислава Желязкова- VІІ клас, съчинение, ІІІ място

 

ОБЛАСТЕН КОНКУРС
ЗА ДЕТСКА РИСУНКА "Как искам Европейският съюз да промени моя град"

› Беатрис Осман - I място, национален етап
› Радина Жекова - IV клас, поощтрителна награда
› Максим Ненков - IІІ клас, поощтрителна награда
› Мариета Росенова - IV клас, поощтрителна награда
› Димана Мирчева - V клас, поощтрителна награда
› Суат Ахмедов - VІ клас, поощтрителна награда

 


2010 - 2011 година

ОЛИМПИАДА ПО ХИМИЯ-ОБЛАСТЕН КРЪГ

› Галя Ризова - VII клас - II място

 

ОЛИМПИАДА ПО БЕЛ-ОБЛАСТЕН КРЪГ

› Лия Атанасова - V клас - III място
› Даниела Райчева - VI клас - II място
› Елена Лютова - VII клас
- II място
› Полина Данчева - VII клас - III място

 

МЕЖДУНАРОДНО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ "КЕНГУРУ"

› Симона Деянова - II клас - II място
› Аркан Ахмедов - II клас - III място
› Мария Руменова - IV клас
- II място

 

МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ
"ЛИНГВИСТИЧНО КЕНГУРУ"

› Симон Русев - VII клас - II място
› Мартина Евгениева - IV клас - III място
› Десислава Евгениева - V клас
- III място
› Полина Данчева - VII клас - III място

 

НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ
НА СДРУЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ
НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ
"АЗ ОБЩУВАМ С ЕВРОПА"

› Симона Якимова - II клас
› Аркан Ахмедов - II клас
› Благовеста Тошкова - II клас

› Гергана Стоянова - II клас
› Ния Боянова - II клас

 

НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ
НА СДРУЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ
НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ
"АЗ И БУКВИТЕ"

› Ирена Станимирова - I клас
› Лили Тонева - I клас

› Михаела Николова - I клас
› Петър Петров - I клас

› Радосвета Лютачки - I клас
› Цветелина Григорова - I клас
› Василена Накова - I клас
› Симона Якимова - II клас
› Аркан Ахмедов - II клас
› Виктория Николаева - II клас

› Гергана Стоянова - II клас
› Кристина Пенева - II клас
› Неда Стефанова - II клас
› Виктория Валентинова - II клас
› Георги Изворов - III клас

› Даяна Вълчева - III клас
› Искрена Пламенова - IV клас
› Мартина Евгениева - IV клас
› Силвия Йорданова - IV клас
› Симона Цветелинова - IV клас
› Стефани Владимирова - IV клас
› Хюлия Рейханова - IV клас

 

"НАЦИОНАЛНО ФИНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ"
НА СДРУЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ

› Лили Тонева - I клас - I място
› Леда Миленова - II клас - I място

› Симона Якимова - II клас - I място
› Искрена Пламенова - IV клас - I място

› Мартина Евгениева - IV клас - I място
› Стефани Владимирова - IV клас - I място

 

НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС
"БОГ Е ЛЮБОВ"

› Лия Боянова - II клас - III място
› Леда Миленова - II клас - I място

› Искрена Пламенова - IV клас - I място
› Павлета Маркова - VI клас - III място

 

НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ НА СДРУЖЕНИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ
"АЗ И ЧИСЛАТА"

› Ирена Станимирова - I клас
› Лили Мирославова - I клас

› Леда Миленова - II клас

› Мариета Росенова - II клас
› Ния Боянова - II клас
› Кристияна Пламенова - IV клас

 

СЪСТЕЗАНИЕ "АЗ ПРИРОДАТА И СВЕТЪТ"

Отлично представили се:

› Ирена Станимирова - I клас
› Анна –Мария Радушева - II клас

› Виктория Николова - II клас

› Симона Дианова - II клас
› Райме Гюнер Бехчет - III клас
› Василена Василева - IV клас

› Десислава Диянова - IV клас
› Едже Ахмедова - IV клас
› Елина Димитрова - IV клас
› Мария Руменова - IV клас
› Мартина Евгениева - IV клас
› Петър Младенов - IV клас
› Петя Горанова - IV клас
› Силвия Йорданова - IV клас
› Стефани Владимирова - IV клас
› Яна Жекова - IV клас

 

СЪСТЕЗАНИЕ "АЗ РИСУВАМ"

Отлично представили се:

› Адем Ибрахимов - I клас
› Александър Ганчев - I клас

› Василена Николаева - I клас

› Десислава Дианова - I клас
› Ирена Станимирова - I клас
› Ана-Мария Калоянова - II клас

› Денислава Свиленова - II клас
› Еда Айдънова - II клас
› Зорница Миленова - II клас
› Красимира Пламенова - II клас
› Леда Миленова - II клас
› Мариета Росенова - II клас
› Ния Боянова - II клас
› Синем Орхан - II клас
› Мирела Стаменова - III клас
› Райме Гюнер - III клас
› Василена Василева - IV клас
› Искрена Пламенова - IV клас
› Мартина Евгениева - IV клас
› Петя Горанова - IV клас
› Петя Цветанова - IV клас
› Симона Цветелинова - IV клас
› Стефани Владимирова - IV клас
› Яна Антонова - IV клас

 

KОЛЕДНО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ

› Джан Неджмидин - II клас - I място
› Цветелина Минкова - VI клас - I място
› Вероника Радославова - I клас - IV място

› Мариета Иванова - II клас - IV място
› Николета Николова - VII клас - IV място

› Ирена Иванова - I клас - V място

› Симона Тодорова - II клас - V място
› Божидар Георгиев- III клас - V място
› Мария Александрова - IV клас - V място
› Десислава Желязкова - V клас - V място

› Никол Ганева - V клас - V място

› Кристияна Ненова - I клас - VI място

› Константин Коцев - I клас - VI място

› Десислава Маринова - I клас - VI място
› Лейля Шериф - I клас - VI място

› Даниел Петров - I клас - VI място
› Адем Ибрахимов - I клас - VI място
› Максим Ненков - I клас - VI място
› Лъчезара Николова - IV клас - VI място
› Мерт Мехмед - V клас - VI място
› Радост Папазова - V клас - VI място
› Аркан Ахмедов - II клас - VI място
› Виктория Петрова - II клас - VI място

 

УЧАСТИЕ В КОНФЕРЕНЦИЯ ПОСВЕТЕНА
НА ДЕНЯ НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ

› Миглена Тодорова - VIа клас
› Галин Галинов - VIа клас

› Михаела Даниелова - VIб клас

› Симона Боянова - VIб клас
› Даниела Светлозарова - VIв клас
› Иванджелин Иводорова - VIв клас


ПРЕГЛЕД НА МАРШОВАТА ПЕСЕН

I - IV клас

› 2 класове - I място
› 3 класове - II място

› 4 класове - III място


V - VIII клас

› 6 класове - I място
› 7 класове - II място
› 5 класове - III място


МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР
"НИКОЛА ИКОНОМОВ"

› Аркан Ахмедов- II клас - I място
› Виктория Валентинова - II клас - I място

› Кристина Миленова - II клас - I място

› Ния Боянова - II клас - I място
› Зорница Миленова  - II клас - I място
› Симона Дианова - II клас - I място
› Симона Радославова - II клас - I място
› Момчил Галинов  - II клас - I място
› Мариета Росенова  - II клас - II място

› Георги Георгиев  - II клас - II място

› Леда Миленова - II клас - II място
› Гергана Петрова - II клас - III място
› Еда Айдънова  - II клас - III място
› Георги Изворов - III клас - I място
› София Илиянова - III клас - I място
› Мелиса Сунай - III клас - I място
› Манол Георгиев - III клас - I място
› Димана Йорданова - III клас - I място
› Стоян Младенов- III клас - I място
› Велизара Елисеева - III клас - I място
› Венцислава Василева - III клас - I място
› Божидар Георгиев - III клас - I място
› Мирела Стаменова - III клас - II място
› Минчо Дочев - III клас - II място
› Райме Гюнер - III клас - III място
› Александър Бориславов - III клас - III място
› Теодора Гагова - III клас - III място
› Мартин Данчев - III клас - III място
› Бейнур Гюнай - IV клас - I място
› Мартина Евгениева - IV клас - I място
› Стефани Владимирова - IV клас - I място
› Християн Калинов - IV клас - I място
› Десислава Диянова - IV клас - II място
› Онур Неджет - IV клас - II място
› Ниляй Сезгин - IV клас - II място
› Василена Василева - IV клас - II място
› Петя Горанова - IV клас - II място
› Едже Ахмедова - IV клас - II място
› Ивайло Красимиров - IV клас - II място
› Лъчезара Илиянова - IV клас - II място
› Александра Ценкова - IV клас - II място
› Христо Ростиславов - IV клас - III място
› Симона Цветомирова - IV клас - III място
› Радост Димитрова - V клас - I място
› Десислава Евгениева - V клас - II място
› Лия Атанасова - V клас - II място
› Никол Стаменова - V клас - II място
› Цветелина Светломирова - VI клас - I място
› Антония Косева - VI клас - II място
› Елица Димитрова - VI клас - III място
› Волен Илияз - VI клас - III място
› Нина Алексиева - VII клас - I място
› Наталия Ивайлова - VII клас - II място
› Галя Горанова - VII клас - II място
› Мария Миленова - VII клас - III място
› Симон Руменов - VII клас - III място
› Елена Лютова - VII клас - III място

 

2009-2010г.

 

ЛИНГВИСТИЧНО КЕНГУРУ 2010г.

› Галя Ризова - VI клас - II място
› Руслан Генчев - V клас - III място
› Михаил Диянов - V клас - III място

› Даниел Младенов- VII клас - V място

› Мартина Евгениева - III клас - VI място

 

OЛИМПИАДА ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК
И ЛИТЕРАТУРА - ОБЛАСТЕН КРЪГ

› Цветелина Минкова - V клас - II място
› Петя Миленова - V клас - III място
› Павлета Миленова - V клас - V място

› Кристина Веселинова - VII клас - I място

› Пресияна Станиславова - VII клас - III място
› Димана Димитрова - VII клас - V място

 

НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ - ТЕСТ
ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК
И ЛИТЕРАТУРА - ОБЛАСТЕН КРЪГ

› Кристина Веселинова - VII клас - I място
› Лора Изворова - VII клас - I място
› Кристиана Иванова - VII клас - II място

› Димана Димитрова - VII клас - V място

 

ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО
ПО ВОЛЕЙБОЛ-МОМИЧЕТА
КЛАСИРАНИ НА III МЯСТО

› Сечил Билгин Моллавели
› Габриела Иванова Цвяткова
› Цветелина Иванова Цвяткова

› Зехрин Недим Садула
› Цветая Денчева Русева
› Каролина Николаева Каравасилева
› Мелиса Мартинова Мартинова

› Джансу Селяйдинова Хюсеинова
› Сезел Мухадинова Хасанова
› Кристияна Иванова

 

НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ - ТЕСТ
ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРA VII КЛАС

› Кристина Веселинова - 94 т.
› Свилена Атанасова Петкова - 94 т.
› Димана Димитрова - 94 т.
› Лора Изворова - 95 т.

› Николай Павлинов - 94 т.

› Владислав Николов - 93 т.
› Кристиана Иванова - 91 т.

› Зехрин Недин - 90 т.

 

НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ - ТЕСТ
ПО МАТЕМАТИКА VII КЛАС ОБЩИНСКИ КРЪГ

› Кристина Веселинова - 82,5 т.
› Димана Димитрова - 67 т.
› Кристиана Иванова - 65,5 т.

› Владислав Николов - 64 т.

› Свилена Атанасова - 62 т.

 

ОЛИМПИЯДА ПО ХИМИЯ - ОБЛАСТЕН КРЪГ

› Димана Димитрова - VII клас - III място

 

ПОХВАЛА
НА ЕКИПА ИНЦИИРАЛ И ОРГАНИЗИРАЛ УЧИЛИЩНА КАМПАНИЯ В ПОМОЩ НА ДЕЦАТА ОТ ХАИТИ

› Петър Досев - III клас
› Моника Недялкова - VI клас
› Йоана Бонева - VI клас
› Зюмрудбенсу Хюсеин - VII клас

 

KОЛЕДНО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ

› Зорница Миленова - I клас - I място
› Кристина Миленова - I клас - I място
› Максим Иванов - I клас - I място

› Ния Боянова - I клас - I място
› Виктория Николова - I клас - I място

› Аркан Ахмедов - I клас - II място

› Виктория Валентинова - I клас - III място
› Симона Дианова - I клас - III място
› Георги Георгиев - I клас - IV място
› Климентина Андреева - I клас - IV място

› Кристина Светланова - I клас - IV място

› Мариета Росенова - I клас - IV място

› Еда Айдънова - I клас - V място

› Симона Радославова - I клас - V място

 

РЕЦИТАТОРСКИ КОНКУРС
"БУДИТЕЛИТЕ ЗАВЕЩАВАТ"

› Георги Изворов - II клас
› Полина Иванова - II клас
› Мирела Русева - II клас
› Гергана Рачева - II клас
› Димана Йорданова - II клас
› Стоян Младенов - II клас
› Венцислава Василева - II клас
› Велизара Елисеева - II клас
› Мартин Данчев - II клас

 

ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС
"ЧОВЕКЪТ Е ГОЛЯМ,
КОЛКОТО СА ГОЛЕМИ МЕЧТИТЕ МУ"

› Петя Миленова - V клас - I място
› Йоана Стоянова - V клас - II място

› Павлета Миленова - V клас - III място

› Миглена Тодорова - V клас - поощрение
› Йоана Красенова - VI клас - I място
› Маргита Данкова - VI клас - II място
› Мариела Петрова - VI клас - III място
› Елена Стефанова - VI клас - поощрение
› Мартин Красимиров - VII клас - I място

› Кристиана Иванова - VII клас - II място

› Пресияна Станиславова - VII клас - III място

 

МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР
"НИКОЛА ИКОНОМОВ"

› Десислава Диянова - III клас - I място
› Мария Руменова - III клас - I място

› Мартина Евгениева - III клас - II място

› Александра Цонева - III клас - II място
› Христо Христов - III клас - III място
› Василена Василева - III клас - III място
› Лъчезара Николова - III клас - III място
› Ивайло Колев - III клас - III място
› Цветелина Минкова - V клас - I място

› Мелиса Мартинова - V клас - II място

› Михаела Петрова - V клас - III място
› Павлета Минкова - V клас - III място
› Петя Миленова - V клас - III място
› Никола Тицов - VI клас - I място
› Николета Колева - VI клас - I място
› Максимилян Колев - VI клас - II място
› Симон Русев - VI клас - II място
› Кристина Веселинова - VII клас - I място
› Пресияна Павлова - VII клас - II място
› Tомислав Томов - VII клас - III място

 

 

ОТЛИЧЕНИ УЧЕНИЦИ

2008-2009г.

 

ТУРНИР "ОБРЕШКОВ"

› Никола Тицов Неделчев- V клас - II място
› Кристина Крайшникова - VI клас - II място

НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО МАТЕМАТИКА ОБЩИНСКИ КРЪГ

› Сезен Сезгин - VII клас - IV място
› Момчил Методиев - VII клас - V място
› Пламен Галинов - VII клас - X място
› Симеон Томов - VII клас - XII място
› Михаела Радомирова - VII клас - XIX място
› София Станчева - VII клас - XX място
› Радомир Недков - VII клас - XXI място

ОЛИМПИАДА ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА ОБЛАСТЕН КРЪГ

› Никола Тицов - V клас - II място
› Димана Димитрова - VI клас - I място
› Кристина Крайшникова - VI клас - II място
› Пресияна Павлова - VI клас - III място
› Преслава Йорданова - VI клас - III място

ОЛИМПИАДА ПО ФИЗИКА
ОБЛАСТЕН КРЪГ

› Момчил Методиев - VII клас - II място

ОЛИМПИАДА ПО ГЕОГРАФИЯ
ОБЛАСТЕН КРЪГ

› Михаил Антонов - V клас - II място
› Никола Тицов - V клас - III място

ОЛИМПИАДА ПО МАТЕМАТИКА
ОБЛАСТЕН КРЪГ

› Кристина Крайшникова - VI клас - I място
› Сезен Сезгин - VII клас - I място

ВЕЛИКДЕНСКО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ

› Георги Изворов - I клас - III място
› Манол Георгиев - I клас - III място
› Райме Гюнер - I клас - IV място
› Мирела Русева - I клас - V място
› Александър Георгиев - I клас - VI място
› Алисхан Тургут- I клас - VI място
› Теодора Гагова- I клас - III място
› Гергана Рачева - I клас - III място
› Стоян Младенов - I клас - IV място
› Даяна Вълчева - I клас - IV място
› Димана Мирчева - I клас - VI място

СЪСТЕЗАНИЕ ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
"С ЧУЖД ЕЗИК БЕЗ БАРИЕРИ"

› Полина Колева - VII клас
› София Илиева - VII клас

ОБЩИНСКИ ТУРНИР "ПЕТЬОФИ" ПО ТЕНИС НА МАСА

› Ивон Христова - VII клас - II място

НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО
БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА ОБЩИНСКИ КРЪГ

› Радомир Недков - VII клас - IX място
› Симеон Томов - VII клас - X място
› Катрин Петрова - VII клас - XVIII място
› Сезен Сезгин - VII клас - XVIII място
› Тони Михайлова - VII клас - XXI място
› Михаела Радомирова - VII клас - XXIV място
› Пламен Друмев - VII клас - XXV място
› Даниела Вълчева - VII клас - XXV място
› Полина Колева - VII клас - XXVI място
› Нежда Сейфулова - VII клас - XXVIII място
› Момчил Методиев - VII клас - XXIX място
› София Илиева - VII клас - XXXIII място

ОБЩИНСКИ ТУРНИР ПО ВОЛЕЙБОЛ

› Имрен Суватова - VII клас - III място
› Тони Михайлова - VII клас - III място
› Габриела Цветкова - VI клас - III място
› Цветелина Цветкова - VI клас - III място
› Деспина Вълева - VI клас - III място
› Кадер Ахмед - VII клас - III място
› Сечил Белгин - VI клас - III място
› Юлкер Хюсеинова - VII клас - III място

СЪСТЕЗАНИЕ ПО ФУТБОЛ

› Денис Махирова - VIII клас - III място
› Тансу Юкселова - VII клас - III място
› Екатерина Игнатова - VIII клас - III място
› Галатея Андреева - VI клас - III място
› Цветелина Иванова - VI клас - III място
› София Илиева - VII клас - III място
› Доротея Миленова - VII клас - III място
› Габриела Иванова - VI клас - III място
› Светослава Цветомирова - VI клас - III място
› Тони Михайлова - VII клас - III място

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО СТРЕЛБА С ЛЪК

› Марина Станчева - VIII клас - ЗЛАТЕН МЕДАЛ
› Мерелин Мариянова - V клас - I място
› Любомир Младенов - V клас - I място
› Фатме Салиева - V клас - II място
› Симона Ивелинова - VIII клас - IV място

ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС
"ДА ОБИЧАШ И ДА БЪДЕШ ОБИЧАН..."

› Красена Бонева - V клас - I място
› София Илиева - VII клас - I място
› Мариела Петрова - V клас - II място
› Славина Пламенова - VII клас - специална награда
› Наталия Ивайлова - V клас - поощрителна награда

ПУБЛИКАЦИИ НА ЛИТЕРАТУРНИ ТВОРБИ
ВЪВ ВЕСТНИК "ГЛЕДИЩА"

› Виктория Ивайлова - IV клас
› Елица Димитрова - IV клас
› Йоана Стоянова - IV клас
› Павлета Маркова - IV клас
› Йоанна Атанасова - IV клас
› Цветая Денчева - IV клас
› Петя Юлиянова - IV клас

ОБЩИНСКИ ТУРНИР ПО ФУТБОЛ, ПОСВЕТЕН НА ВАСИЛ ЛЕВСКИ И НА
НАЦИОНАЛНИЯ ПРАЗНИК - 3 МАРТ

› Теодор Георгиев - VI клас - II място
› Момчил Пенев - VI клас - II място
› Дилян Мариянов - VI клас - II място
› Калоян Красимиров - VI клас - II място
› Филип Радев - VI клас - II място
› Ивайло Пеев - VI клас - II място
› Ники Николаев - VI клас - II място
› Хакан Гюнал - VI клас - II място
› Хюнер Гюнер - VI клас - II място
› Селим Мухаремов - VI клас - II място

ОБЩИНСКО СЪСТЕЗАНИЕ "ЛЪВСКИ СКОК"
ПОСВЕТЕНО НА АПОСТОЛА НА СВОБОДАТА
ВАСИЛ ЛЕВСКИ

› Димана Димитрова - VI клас - I място
› Зюмрюдбенсу Хюсеин - VI клас - III място
› Нина Алексиева - V клас - IV място
› Виктор Николаев - V клас - IV място
› Николета Илиянова - V клас - V място
› Денис Махирова - VIII клас - IV място

ОБЩИНСКИ ТУРНИР ПО БАДМИНТОН

› Кристиян Кирилов - VII клас - II място
› Хюсеин Хюсеинов - VII клас - II място
› Селман Ергюнер - VII клас - II място

МЕЖДУНАРОДЕН МУЗИКАЛЕН ФЕСТИВАЛ
"DAVORIN JENKO"

› Лора Изворова - VI клас - III място
(пианист - лауреат на международни музикални конкурси)

МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР "НИКОЛА ОБРЕШКОВ"

› Георги Изворов - I клас - II място
› Манол Георгиев - I клас - III място
› Райме Гюнер - I клас - III място
› Полина Иванова - I клас - IV място
› Александър Ангелов - I клас - V място
› Димана Мирчева - I клас - V място
› Минчо Дочев - I клас - VI място
› Лъчезара Илиянова - II клас - VII място
› Йорданка Бобчева - III клас - VII място
› Антония Косева - IV клас - V място
› Димана Димитрова - VI клас - III място
› Момчил Методиев - VII клас - II място

ОБЩИНСКИ КОНКУРС ЗА РИСУНКА
"ПИЛЕ, ПИЛЕ АЗ ТЕ ЗНАМ..."

› Райме Бехчет - I клас - II място
› Яна Тихомирова - V клас - I място

ОБЩИНСКИ КОНКУРС ЗА ЕСЕ НА ТЕМА
"МОЯТ СВЯТ, СВЯТ НА ТОЛЕРАНТНОСТ"

› Михаела Иванова - VII клас - II място
› Ибрям Ахмедов - VI клас - поощрителна награда

РЕГИОНАЛЕН КОНКУРС ПОСВЕТЕН НА 20 НОЕМВРИ - МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ТЮТЮНОПУШЕНЕТО

› Димитър Димитров - III клас - I място
› Галатея Андреева - VI клас - I място
› Славина Пламенова - VII клас - I място
› Мерт Метин - III клас - II място
› Димана Димитрова - VI клас - II място
› Сезен Сезгин - VII клас - II място
› Разие Осман - VIII клас - III място
› Павлин Пламенов - VI клас - III място
› Рая Светлинова - III клас - III място

ОБЩИНСКО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ТЕНИС НА МАСА

› Ивон Христова - VII клас - II място

НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ПО
ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО

› Йоана Цветомирова- IV клас - III място

ЛЕКОАТЛЕТИЧЕСКИ КРОС "ЗЛАТНА ЕСЕН"

› Йоана Атанасова - IV клас - I място
› Селим Мухаремов- VI клас - III място
› Гьокан Наил - VI клас - IV място
› Зюмрюдбенсу Кесер - VI клас - IV място
› Николета Николова - V клас - V място
› Нина Алексиева - V клас - VI място
› Юлкер Айдънова - VII клас - III място